דרושות - מכון ליווי מחפש להעסיק נערות ליווי


היא שיחררה את הזקפה שלי ולתת לו לעמוד זקוף וגאה דרושות נערות בעודה בוחנת אותו בקפידה. היא הניחה את ידיה על זה, הוריד את העור כדי לחשוף את הראש לגמרי ואז לחזור ולהביט אל פניי. החלקתי שתי אצבעות מתחת רגל של תחתוניה ולחץ אותן אל הכוס דרושות נערות לשירותי ליווי שלה. הבית פשק את רגליה יותר בעוד אני מלטף את הכוס שלה ליווי, היא רעדה קלות אחז בבקבוק היין. היה מספיק יין שמאלה כדי לכסות את החלק התחתון של הבקבוק זה אז היא הפילה אותו מעל הקצה של הזקפה שלי ורוקן אותה. הנוזל מטפטף הזין שלי על האצבעות העטופות סביבו. בת' רכנה והחל ללקק את היין ממני

 

 

אתה מרגיש כל כך טוב בידיים שלי. האם זה בסדר? "תהיתי. שוב הוא עשה את הציצים שלי היטלטל. שחוק קטן בא אליי, משתלט על הגניחות מתפרצות לזמן מה. כרכתי את האצבעות סביב הפין הקשה של אחי, מחשבה שאני לא מזמן דחף מהראש. אבל עכשיו חיבקתי אותו בזרועות פתוחות. רציתי לחבק אותו עם שלי רגליה הפשוקות או גוף התכופף, אני מוכן אפילו לחבק אותו על הברכיים שלי. לגעת בו רק הוסיף שמן תשוקתי הבוערת. אני לאט העיף אותו, שסובב מפרק כף ידי בתור הזזתי את היד שלי כלפי מעלה. יכולתי להרגיש אותו לגנוח על הציצים שלי, הצליל רוטט דרך עור האפרסק הכואב שלי. ניגר מראשו הנפוח של הזין שלו. עם האגודל שלי שפשפתי סביבו, ציפוי הספרות שלי בקלילות כמו גם את התשר.

 

כשסיימתי מלקק את הנוזל, אחותי הניחה את הפיה על הזין דרושות נערות ליווי שלי והחל לתת לי ראש. היא ליקקה ומצצה את הזין שלי בזמן לחצתי את שתי האצבעות שלי לתוכה. ירכיה היו נדנדה נגד היד שלי. פתאום היא נעצרה והתיישבה לגבות. "אני לא להתעלף הלילה."

 

היא הבינה את השאלה מילה אחת. "הייתי מאוכזב כאשר אמרת לי שאתה לא תזיין אותי אמש." הוא עצר אנחה ואז המשיך, "אני אחותו התינוקת שלך, אבל אתה לא צריך להתייחס אליי כמו תינוק, או אחות, כך שתוק ואל תאכזב אותי שוב. "


מונאקו--דרושות-נערות-ליווי
דרושות נערות ליווי - שירותי ליווי מונאקו

בשנת דאגה בבהלה, קיטי צורחת בריאותיה החוצה, כשהיא מנסה להלום ולבעוט את הצורה הענקית מתחתיה עם כל אותה הייתה ואולי. אולם היצור נראה מוטרד כמו ההשפעות נספגות על ידי הפרווה העבה, הפרוע שלה. נואש להשתחרר, מכניס את כל הכוח שלה ב הצלחה שיש לכאוב עוד דבר בסדר גודל כזה. כיפוף רגלה ודחופה אותו לתוך הפרווה של חזה היצור, הוא מהיר ומרחיב אותה, להכות את היצור מתחת לסתו עם כל הלחץ הוא לגייס. קול פיצוח חולה מקבלת מלווה מהיר באמצעות יבבה גבוהה ודקה כמו המכה לקח היצור באמצעות פלא. כמו מונקו מרגיש זיק של תקווה, היצור משליך אותה על הכתף שלה.

 

עם רגליה בחוזקה אחז דרך טופר שלה, היצור נדנדות שלה דרך האוויר, וטרק אותה על הרצפה דפיקות הרוח מתוכה. כמו כאב יורה באמצעות גופה, היא מנסה נואשות לתפוס את נשימתה, אך לא נראה כאילו האוויר למלא דרושות נערות לעבודות ליווי את ריאותיה במשך רגעים אחדים. בזמן שהיא שוכבת עולה ויורדת על הרצפה, ראשו של היצור ממלא אותה הדמיון נולד. ראשה מתמלא אימה ואימה תוך שהיא שומעת בקול נמוך, רוטן מתוך הלוע שלו אומר:

 

". אם אתה עושה לא המזוין לשמור בכל זאת ולהישאר שקט, אני יכול להציף את הראש הקטן ויפה עם השיניים שלי שבו אני עומד"

 

כל קייטי יכולה לעשות הוא לבהות פניו בהפתעה גמורה. היא אפילו לא מודעת על פי כן אותה עמל נשימה כניסיונות מחשבותיה להתמודד עם המציאות ... זה אלמנט זה פשוט דבר. על חשבון כי דעתה נותרת מסוחררת בבהלה, איים פלא, הוא במעורפל היעיל ביותר נזכר המושג שמע וראה הרבה מקרים בספרים ובסרטים. איש זאב ... האם זה מה גורם זה הוא? היא באה במגע עם זאב קיום ממשי, אמיתי? מוקדם יותר מחשבותיה יכולות לחיות באופן דומה, הקול המחוספס שוב בומים באוזניה,