מכון נערות ליווי בראשון לציון - ראשל"צ


נערות ליווי בראשון-לציון
נערות ליווי בראשון-לציון

 

לקחתי נשימה עמוקה וצללתי לעבר הקו - אבל אני עדיין רוצה נערות ליווי הנמצאות בראשון לציון אמרתי. הוא לא ידע מה לחשוב, המוח שלו משתולל עם מחשבות שיכורות. לא נתתי לו זמן להגיב. אני רוכן קדימה ונשקתי לשפתיו הרך להפליא. יכולתי להרגיש להפתעתו, אבל מה היה מזעזע אף יותר היה אותו מנשק אותי בחזרה. הרגשתי את פיו בכעס לתקוף שלי. זה היה עד שהוא עצר אותנו. "אנחנו שיכורים, וזה לא בסדר." הוא אמר, המוח השיכור שלו עושה יותר ניזק מתועל למטרה שלי. "אני יודע שספרתי לך את זה אתה צריך להיות נוח עם הגוף שלי. אבל בכנות, אני לא מרגיש בנוח עם שלך, אני משתוקק הגוף שלך. אני רוצה אח קטן. אהבתי את הדרך שבה הסתכלת לי שבריר שנייה בחדר האמבטיה אתמול.

 

אהבתי איך רך הייתם כאשר לוקחים את החזייה שלי. אני יודע שאתה רוצה את הגוף שלי. אבל אני רוצה שתרצה אותי מדי. "המשכתי. הראשים שלנו היו לחוצות זו אל זו. עינינו כמה סנטימטרים זה מזה, שפתינו בתוך בסמיכות כזו. "ניסיתי לשכנע את עצמי שאני לא רוצה אותך," הוא המשיך להסביר. "ניסיתי לדחוף את המחשבות האלה. הם טעו, אפילו חולים. לא יכולתי שלא להבחין שאתה כשחזרת. כשנכנסתי על לך שאני לא רוצה לעזוב. רציתי ליהנות נערות ליווי בראשון לציון הגוף שלך. "הוא הודה. נשימתו הסריח מאלכוהול אבל עדיין רציתי פיו נגד המכרה. זה עורר בי בכל רמה לשמוע שהוא רוצה אותי מדי. היינו בני אותו, חש גועל מהעובדה ששנינו השתוקקו לזה. אבל שנינו נכנעו רצוננו. "זה לא בסדר," אמרתי שוב. מבט עצוב ניגש עיניו, כאילו הוא אבד חלק ממנו. אבל פניו החלו לזהור כמו שסיימתי את המשפט שלי. "אבל אין שום דבר שאני רוצה יותר מזה." אמרתי לבסוף. שפתיו ירתה לכיוון שלי. היינו נעול הוא תאוות שלנו.

 

היינו נעולים על השפתיים. היה לי כל כך הרבה ניסיון מעליו. קיוויתי שאוכל להיות עדין מספיק, איטי מספיק, כדי להפוך אחי התינוק מרגיש הכי בנוח. כמו נשיקות שלנו הלכה וגברה, לקחתי לקלוט את הכדור בידיו. בהתחלה אחזתי אותם בערוגה שלי, לרצות שהוא יהיה ב אחיזתי. אבל אני בקרוב והנחתי אותם על הירכיים שלי. רק את ההרגשה של הידיים ליווי בראשל"צ שלו, את החמימות נתנו החוצה, זה שהעביר גלי צמרמורת בגבי. המשכנו לאנוס אחד שפתיו של אחר.

 

"האם אתה רוצה לגעת בי?" שאלתי. היא עשתה צעד החשוב ביותר הייתה הסכמה. לא רציתי לגרום לו לעשות כל מה שהוא לא רוצה לעשות. אבל אחרי שביליתי כל כך הרבה זמן מתגרה בו עם החזה שלי, ואמר שהוא רוצה לקבל מהם צומחים. הוא הנהן נשיקה באמצע ראשו. הרגשתי את ידיו לאט להזיז את הגוף שלי. זה נתן לי כזה בלגן להרגיש העור הרך הרך שלו נגד הגוף שלי. שתי ידיו לקחו נפלו לידות אחד נערות ליווי בחולון מהשדים. בעדינות רבה הוא התחיל לסחוט אותם.

 

הוא גנח לתוך הפה שלי. ניצלתי את ההזדמנות כדי להחליק את הלשון שלי לתוך הפה שלו. הוא הגיב על ידי לפף את שפתיו סביב הלשון המפריעה שלי. אגודליו שפשפו על הפטמות הקשיחות שלי. מחשבות מלוכלכות העיבו את דעתו. כל מה שהוא אי פעם רצה לעשות לאישה, על אשה שנראתה לי. הוא לא צריך להיות עצבני. רציתי לקחת את זה משם. שפתיו מצאו צווארי. הידיים שלי החזיק את ראשו כשהחל לטרוף עורי

 

. הרגשתי את שיניו קלות לצבוט על העור שלי. הטועמת הרכה שלו גרמה לי לגנוח. יכולתי להרגיש אותו שרוצה לקחת הציצים שלי לתוך פיו. אני בעדינות תקועה בחזה שלי החוצה, מנסה ללחוץ על עצמי מפני הלסת התחתונה שלו. הרגשתי מנשיקותיו משפילים את עצמם. לאחר מנשק אותי לאוזנך שלי, מרגיש את נשימתו החמה לדרוס צווארי, הוא התחיל לזוז כלפי מטה. שפתיו נגעו בעצם הבריח שלי, לי מרגש בעודו ממשיך לרדת. בקרוב פיו היה על החזה נערות ליווי בפתח תקווה שלי. הוא התמהמה עד אשר הגיע הפטמות הזקורות שלי. הוא כאילו עצר בדיוק כמו העור הפך רגיש.

 

זה היה להקניט מכוון. יכולתי להרגיש שריטת שפתו התחתונה נגד עור האפרסק שלי. אם רק הוא יכול להבין כמה רע רציתי אותו. הוא לא ידע על כל הכיבושים, במסעי דרך עולם המין. זה גרם לי להרגיש אנוש חף מפשע איתו, כאילו הוא היה מבוהל לעשות משהו שאני לא עשיתי ולכן מרגיש עצבני על. "זה בסדר," הסברתי. "אתה יכול למצוץ אותם. אני רוצה.

ליוי בראשל"צ ראשון
ליווי בראשל"צ ראשון