סוכנות נערות ליווי ברמת גן - ר"ג


נערות ליווי ברמת-גן
נערות ליווי ברמת-גן

אמרתי, בתקווה לדחוק אותו בכיוון הנכון. פתאום פיו נע כלפי נערות ליווי ברמת גן, עוטף הציצים הרגישים שלי בתוך הפה שלו חם. הוא היה כל כך עדין למרות כמה קשה התשוקה המינית שלו שאגה. נראה כאילו הוא רוצה יותר ויותר ממני בפיו. ידיו לחצו וכאלה כמה שיותר חזי ככל האפשר לתוך פיו.

 

אני לא רוצה.אם זה היה תלוי בי פיו היה עטוף סביבם השני חזרתי הביתה. במקום שאני צריך לעשות תכנית בפניכם הזה בשבילו, למשוך אותו לאט לתוך העולם של בעין יפה ואהבה נערות ליווי ברמת גן בלתי חוקית. זה הרגיש כל כך שווה את המאמץ. זה היה יכול להיות העובדה שהיא צריכה לעבוד על זה, או העובדה שהוא היה ג'ייס, אבל אחרי הציצים שלי לא שנמצץ הרגיש כל כך טוב. כל כך הרבה תשומת לב הוכנס אותם, שניהם, לא פחות. תענוג פשוט זנק ופועם המגופים כשהמשיכו בדרכים הרעבות שלו.

 

לשונו נלחץ בחזרה, כמעט ללא יכולת לזוז, אך כשזה קרה הרוקדת מעל מרכז השד שלי. השעה אני כבר היה למות עבור באה לבסוף. זה היה מטורף לחשוב שזה היה רק יום מאז המחשבות האלה נכתבו. הרגשתי כאילו אני תמיד רציתי אותו, כמו הצורך שלי בו הוא איתי כל החיים. אולי זה לקח מתישהו רחוק מהבית, ממנו בדרכו המיוחדת לאהוב, להבין את מה שהיה לי. התחלתי לגנוח, הפה הבלתי נלאים שלו עובד על החזה מידה 38 ענק שלי. תיאבון עבורם גדל, ככל הנראה בשל העובדה כי הקנטתי אות באזור נערות ליווי ברמת גן כל כך הרבה איתם

 

מעולם לא הרגיש כל כך שמח יש ציצים גדולים, שיש יותר עור ועצב להיות מרוצה. לפתע התברר לי שאף אחד לא באמת שם לב הנאתי כמו ג'ייס עשה. עד כדי כך ששכחתי עליו הכול חוץ שפתיו. יד ימין שלי נפלה מראשו אל גבה. המשכתי לגרור את היד כלפי מטה עד שהגעתי ירכו. עם משיכה עדינה של השיער שלו, עשיתי לו להביט בי. לסתו התחתונה היה מצופה קלות הרוק שלו. היה ברור כי הניקיון טפל כאן. הגורם המלוכלך עשה הכוס שלי להתכווץ. הסתכלתי עליו, היד שלי על הפנים ליווי בר"ג שלו, מחזיק בו באהבה. "אני יכול לגעת בך?" שאלתי, היד שלי הקלידה ירכו. הוא קיבל את הרעיון. הוא השפיל את מבטו כדי לראות את הבליטה הברורה במכנסיו. ראיתי את זה יותר מדי. רק מן המתווה במכנסיו ראיתי שארז מוט להפליא גדול. הוא הנהן בראשו, "אם אתה רוצה." הוא אמר, כאילו זה היה מטלה לגעת בו.

 

 

אילו רק ידע.אם רק יכול היה לראות את הרצון המוחלט שרחשתי לו ומה גופו היה להציע. התחלתי ללטף אותו דרך מכנסיו. "קח את זה אם זה עושה את זה יותר קל." הוא הוסיף. הוא לא עצר את השטף של רגשות טובים מחזי כשהדיבר. "האם אתה בטוח?" שאלתי, מתן לו הזדמנות לקחת את הדברים לאט. מ בין הציצים שלי הרגשתי ראשו לנוע למעלה ולמטה. הדקתי בכל פעם שפן שהעלו הציצים נערות ליווי שלי והשארתי להם לנפול. הוא נקבר בבית החזה המפותח שלי. דרך השמחה שחקתי עם הרוכסן שלו. האשכולות במכנסיו שהקשו לפתוח את רוכסן מכנסיו. התחושה להסיח של אחי נהנה הציצים שלי שאין כמותו, זה היה קשה לקבל את הזין שלו.

 

אבל הייתי נחוש בדעתי. רציתי את הזין שלו על מה שנדמה כנצח. זה היה התחושה הזאת חפשתי בכל פעם אחרת לקחה אותי למיטה. נואשות, הצלחתי למשוך את רוכסן מכנסיו. למזלי המתאגרף שלו היו בקו אחד עם המכנסיים שלו, והשארתי פתח ישר בשבילי למשות החבר הרגיש הפועם שלו. אפילו עם הקמורה שלו מעל זווית של גופו, הזין שלו יצא להיות גדול. הוא היה לפחות 7 אינץ '. אם הוא יישר את גבו היה זקוף, זה היה 8 בקלות. "וואו," אמרתי, מוקסם על התחושה של הזין שלו בידיים שלי. "

 

היה מספיק כדי להפוך את היוצרות של האגודל שלי. הרמתי את היד שלי בגובה העיניים. ראיתי את נצנוץ האור בהפרשות שלו. עם רצון מדי בשבילו, אני תקוע האגודל שלי בתוך הפה שלי, מוצץ קשה לטעום את החומר הדביק בפעם הראשונה. היה מספיק כדי לספק את החיך שלי, והשאיר אותי עם טעם של עוד של מה מגיע ושוב מהקצה העדין שלו. "אתה כל כך טעים." גנחתי, אוחז בראשו צמוד לחזי. ג'ייס לא הראה שום סימני האטה.

 

הוא יכול לבלות את כל הלילה רק וינקה ציצי המכרז שלי. אם רצונות משלי לא התקבלו כמו שאני רק יכול היה לתת לו להמשיך במשך שעות. אבל במקום זה היה בערך הזמן מצצתי אח תינוק, והכרית לו את תענוג נערות ליווי בבת ים שמעולם לא הרגיש לפני כן. "לשבת על הספה." שאלתי אותו. לאחר המציצה לי בפעם האחרונה, הוא הרים את עצמו לשבת על קצה הספה. בעוד הוא התרווח, כיביתי את הטלוויזיה. רציתי את כל תשומת הלב שלו עלי. אני התעסקתי עם החגורה שלו, מושך את מכנסיו. "קח אותם בשבילי?" התחננתי כמעט. עיניו לא עזבו את המבט שהיה לו כלפי העיניים. קמתי, הסרת המכנסיים הקצרים ואת התחתונים שלי. זו הייתה הפעם היחידה שהוא שברה את קשר עין.