תמונות אמיתיות של נערות ליווי אמתיות


תמונות-אמיתיות
נערות ליווי עם תמונות אמיתיות

מהירה, כשהיא קופצת ציטוט ומטה בעוד תמונות אמתיות של נערות ליווי היא שומרת מעסה נסיגה הביצים שלו. ואז היא נתנה לו מפיה והתחלתי למצוץ על הביצים שלו, בעוד היא נתנה עיסוי אגרופה סביב הראש.

 

פעם אנחנו בין משפשף, דוני לא מתוך מסוגל להימשך כל עוד זמן קצר רב. הוא התחיל מתנשף ורועד, אמא שלי לקחה לקחת טיסה איבר המין שלו לפה שירותי ליווי שלה עוד היה אחת כמה מבאס מיטלטל וכתוצאה מכך גדול יותר, ראיתי לקחת טיסה אמא שלי להתחיל לבלוע.

 

פנים ילדים והנאים הקרינו בצד מורשה טהור, עיניו פקוחים לרווחה, מביטים בעיניים עצומות בכוכבים מעבר לתקרה כשהוא מרוקן נערות ליווי נסוגים הביצים שלו לאורך הפה של דודתו. בוהן היתמר ידיו נעו מעצמם, להבין גדילים עבים של השיער בלונדיני התות של אמא, כאילו הוא פחד שהרשה לו טיול לפני שהוא השלמת גמירה זרעו לחלוטין במורד גרונה.

 

 על פי צליל הגניחות הפתאומיות שלו ידעתי שהוא יכול להרגיש אותי חוזה סביבו. מרגיש אותו לצאת מעמקי הכוס הקרועה התחשקו אושר מוחלט. הרמתי את עצמי עד לנקודה שבה מחצית הזין שלו היה הייתה בי. התפתלתי ירכי שוב, מרגיש טיפ לבדוק ולדקור שלו בכל רחבי בתוכי. הורדתי את נערות ליווי תמונות אמיתיות התחת שלי, מתחנף המוט שלו בחזרה לתוך אותי. הוא הוריד נשיפה גונחת קטנה, והרגיש אחותו לעטוף לא שלו עוד בתולה זין. הרגיש כאילו אחותו עזר לו להשלים חלק ממנו כי חייו היה חסר. הכוס של אחותו הייתה גן העדן שלו.

 

יכולתי לספר עם הדרך שבה הוא היה מהופנט לחלוטין. התחלתי לרכב עליו מהר, הגניחות שלנו שלובים ושוחררו עם הקצב של מותן. הוא היה כל כך גדול שאני אצטרך לרדת ממנו לגמרי על מנת שיוכל להחליק כל הדרך החוצה. לא כי רציתי את זה. אהבתי את העובדה שהוא היה תמיד בתוכי. כל פעם שאני ירדתי הירכיים הרגשתי את מכלול הזין הענק של אחי. זה נגע בי בכל המקומות הנכונים, בכל המקומות כי כאביו שיגעו בתוכי. הרגשתי אותו לכל מקום בתוכי ואני פשוט לא יכול להיות מספיק ממנו. הוא היה חוזר אלי, לברוח מאחיזתו של המדינה בתרדמת אורגזמית וגבו לתוך מציאות שבה חיכיתי לו.

 

רק מתי דקה עוד עשתה ידיו לפנות לקחת טיסה ראשה ועיניו השפילו מבטו אל דודתו שעדיין יונק אל ברכות על הפין שלו.

 

מיד פרנסיס קם שימלא לקחת טיסה מקומו של אחיינו. מבין השלוש, אהבתי הפין של אחי הכי הרבה. זה היה גדול מבין השלוש, עם זאת לא גדול כמו נערות ליווי אלה של המגזינים אליס הראתה לי. הייתה לו צורה טוב מחפש יחד עם עקומה עולה מעט וראש אדום שעלולים רק מעט רחב יותר מאשר הפיר. לא נראה שיש קצת גדול יותר לעור מאשר ג'וש היה, מה ששיווה לו מראה רגשני יותר, יותר כועס.

 

אני כל הזמן באמת אהבתי אחי הבכור ואני חשבתי שהוא פעם חביב מדי. בגידתו בהחלט נתנה יש לי קצת רגשות לגבי למדי.


מכון הליווי היחיד במדינה המספק תמונות אמיתיות ומאומתות של הבחורות שלנו


תמונות אמיתיות של נערות
תמונות אמיתיות של נערות

לעת עתה, הפין של ג'וש שבה ותפסה מימד וקשיחות ליושנה. בצד חיות המחודשת שלו בא לבקר רעב חדש לסקס. הוא בעט נסוגים המכנסיים שלו הסיר את חולצתו מעל ראשו. כל אחר כך הוא הלך בחלק האחורי של אמא והתיישב על ברכיו. הוא החל להעלות נסוגים שמלתה קצת ושפשף נסוגים ידיו על המתוח שלה מאחור. היא גנחה חרש וגדל ישבנה באוויר, מפלסת לה יותר לגעת ידיו.

 

מאושש תגובתה ידיו, ג'וש פרק השמלה נערות ליווי של אמא כל הדרך גובה ירד את התחתונים הלבנים שלה. ידו החליקה בקרב רבים המשרד שלה, עגול ישבן שפשף והסתכל על תמונות אמיתיות שוב ושוב

 

"הממ, נשים וולאס אני יהיה אוהב לקחת טיסה החתולה שלך. זה יכול להיות כל על מנת רטוב וחם! "שהוזכר וליקק את אצבעו. "ומרתק מדי! אני מוכן צריך לטעום לקחת טיסה זה יכול להיות כל עוד מעט ".

 

הוא צלל פנימה ונשק הנרתיק של אמא. אמא נערות ליווי צחקקה, מעומעם דרך הפין של אחי. ג'וש אורך ישבנה מעט גדול יותר גבוה ודחף רגליה קצת רחב יותר, ואחר כך זחל ביניהם והתחיל ללקק לקחת טיסה הפות שלה מלמטה. הפה של האמא נפער והיא או הוא נתנה בריחת אנחה ארוכה סביב הפין של פרנסיס. לשונו של ג'וש היה הולכת כל הדרך ברור חזרה למעלהמתיז את תשומת האזנה נוספת הקטן שבקדמת. הוא מצץ שפות הבשרניות שלה לתוך הפה שלו, איסוף מלוא פה טוב המיצים שלה חלקלקים.

 

יכולתי לראות אותו ליווי בתל-אביב להוביל לקחת טיסה ידו ישר פיו, למצוץ שתי אצבעות האמצעיות שלו על מנת שהם נרטבו וחלק אותם בצורה מלוטש לתוך הכוס של אמא. עם גדל קצב התחיל אינספייר אותם פנימה והחוצה בתנועה מעגלית. הבא הוא נעול שפתיו בכל הקטן שלה. לא נערות ליווי יכולתי לראות בדיוק מה הוא עושה, בכל זאת אני יכול לראות אל ספק עד מספר אמא היתה נהנית מזה. אחרי דקה הוא וגנחה כל כך קשה, היא לא יכלה להתאפק מוצצת בנה, למורת רוחו שלו. הוא בעמדה רק לעמוד מהצד לאט אגרוף הזין שלו כאשר שהוא צופה בהצטיינות אמו באלימות פעם אחר פעם בנקודה שהיא התחננה לרחמים. זה לקח עוד דקה גדול יותר לפני אמא התעשתה והמשיך מציץ.

 

"עכשיו להפסיק משתעשעים, ג'וש," פרנסיס נזף חברו "זה מספיק. רק לחזור שיא לזיין אותה! אאוץ! אמא סליחה. "אמא נשך פיר של פרנסיס כי זה שהיא ללא ספק נערות ליווי עם תמנות סקס אמיתיות לא לב בעין טוב מחפש נסוגים שפתו. היא לא הייתה מטורפת זאת והתחילה למצוץ בנה עוד היה אחת, באותו זמן כמו נע וזע מאחורי באוויר יוכל המלכודת המאהב צעיר יותר שלה