סרטי וסיפורי סקס


סרטי סקס ופורנו
סרטי סקס ופורנו

 

הזין שלי עדיין לא עמוק בתוכה, אני מסתכל על סרטי סקס באתר סקס שמכיל גם מצלמות סקס. דילדו שלה נערת הליווי מספרת סיפורי סקס עדיין לא ארוזים עמוק בדיוק כמו זה מתוך מסוגל ללכת. כשנענעתי על הזין נערות ליווי בתל-אביב שלי, הגופה רועדת שירותי ליווי., התנשקנו עוד היה פעם אחת, מביטים זה יכול להיות בזה, שניהם בתדהמה על מה שקרה כרגע. יאן הניח נסוגים ידה על פניי ואמר יש לי וואו, רק סרטי סקס מזוין. הסכמתי ונשקתי אותה שוב בדיוק כמו החלקתי את הזין שלי לאט ברור הנוטף שלה בהצטיינות ואת התחת נמתח.

 

אני יהיה על אבדתי מטען עוד נשקתי נסוגים רגליה, הקלת דילדו לאט מן הכוס שלה, מרגישה מספר היא איתנה היא הספיקה העובי של פיר של זה. הראש החליק מאחיזתו אותה שירותי ליווי. החזקה בהצטיינות אותה התעמקה מחור הפעור לרווחה. שניהם הכוס ואת התחת שלה נראה כל כך חם יותר טוב ארגמן יכול להיות זיין. דילדו נטף בהצטיינות, להביא דומה אל פיה, אמרתי נערות ליווי ברמה בינלאומית למצוץ אותו נקי. ללא היסוס, יאן נשאב זהה עמוק וטוב, ניקוי כל בהצטיינות אותה מן נערות ליווי בתל-אביב הזין גומי.

 

 במהירות מצאתי את נערות ליווי אצבעותי שיפשפו החלק מול של החצאית שלי. הרגשתי מלוכלכת, נבגד דרך קיטי קטנה משלי. ללמוד זה בעמדה לדרוש שיגע בינתיים כזה? זה יכול להיות לא היה פעם הזמן נאות, אחרת המקום לכך. לא יכולתי להתאפק אולם והיד שלי החליקה מתחת לחצאית שלי לתוך התחתונים סיפורי סקס שלי. התלתלים הרכים שלי היו פרועים בצד המיצים שלי נערות ליווי

והשפות הקטנות שלי היו גדול יותר חלקלקות יותר מבעבר. הם פשוט פרושים, ואני חשתי בחום הנורא בפנים. הקטן שלי היה קשה יותר מאשר אי היה בעבר, דוחפים מעלה, פועם, מנסה למשוך את תשומת ככל האפשר. קשה היה להחניק אנחה כאשר האצבע הרטובה שלי הקיפה אותו. זה הרגיש כל על מנת טוב, לא יכולתי להתאפק יותר.

 

 

הייתי צריכה כדי להגן על ממשש תוך ריגלתי אחרי אמא שירותי ליווי שלי דוני, שעדיין ליקקה אותה

דוני זחל על חבילת חציר ליד דודתו. היא חיבקה נסיגה ילד צעיר בתולה יש יש לי כבר לא ונישקה אותו עמוקות. יכולתי להסתכל נסיגה הפתעתו בזמן שאתה לשונה נערות ליווי נכנסה פיו, אך עד במהירות הוא גבו

 

כשפלטתי בהלם לה תָחוּב כמה סנטימטרים של עצמו לתוך הפה שלי. זה לא לקח לי הרבה זמן להתחיל למצוץ לו, מתוך הבנה כי הוא נכנס בי. הוא צעק באקסטזה כשהוא הרגיש, בפעם הראשונה, פה למצוץ את הזין שלו. הרגשתי זיונים כל כך בר מזל להיות שלו אחד והיחיד. וקצות אצבעותיו שקעו לתוך הקרקפת שלי, גופו בטוח איך להגיב בצורה הפתאומית, העמוקה, ההנאה החדשה שסער למעלה ולמטה איברו. בקרוב לתת את השיער שלי רופף, אשר מאפשר לי יש זרימה שלי, לוקח סנטימטרים ספורים בלבד, תוך התמקדות הקצה.

 

"הו יוליה אלוהים שלי. אני אפילו לא יכול להתחיל לתאר כמה טוב זה מרגיש. אנ פשוט כל כך טוב. אני לא רוצה שתפסיק. "הוא השמיע, בנשימה עצורה. הסתכלתי למעלה לעברו, כורע בין רגליו שריר היטב. הוא פקח את עיניו, חוזר לעולם הפיזי, והביט בי מלמעלה. החיוך שלי היה ברור כשמש, בגאווה מוצגת האושר הרגשתי כל בזמן שיש לו לתקוע נגד בחיך. "אני לא רוצה להפסיק אחיו. האם אתה רוצה להרגיש איך זה להיות אישה גרון עמוק מצלמות סקס הזין שלך? "שאלתי, הגוף שלי רועד מרוב להיטות. הוא הנהן בראשו נמרצות," כן בבקשה. אלוהים ג'וליה, אני רוצה להרגיש את הגרון. " עם שניתנו רשותי, הכנתי את עצמי את המשימה לפניי. ליטפתי את הזין שירותי ליווי  שלו, לפתוח את הפה שלי רחב ככל שיכולתי להשתחרר הלסת שלי.

 כפי מוכן כפי שאני אי פעם אהיה, אני מניח חוד מאוד בתוך השפות המכווצות שלי. לאט הפה שלי התחיל שמיכה לו יותר לקחתי בו. יכולתי להרגיש הקצה הנפוח כולו שלו להיכנס לפה שלי. אני הסתחררתי הלשון שלי, מלקק מכל זווית אפשרית ויונק בחוזקה נגדו. הורדתי את הראש יותר, מרגיש את הסנטימטרים הראשונים של לשפשף פיר שלו על הלשון שלי.

 

גנח סערה, לא מסוגלת להאמין תענוגות יכולים להיות שאני יכול לתת לו. מרגיש בטוח בעצמך, לקחתי עוד שני סנטימטרים ממנו בתוך פי ההשקיה שלי. רוק צופה כל פיסת עור שנכנס הפה שלי. פתאום הרגשתי אותו בחלק האחורי של הגרון שלי. טיפ הענקי שלו הרגיש כאילו זה היה סתימת הפתח לחלוטין בחלק האחורי של הפה שלי. עדיין היה לי כמחצית הזין שלו לקלוט.