חדשות VIP נערות ליווי


VIP נערות ליווי וי.אי.פי
VIP נערות ליווי וי.אי.פי

 

"גם אם אתה מריח לקחת טיסה זה? זה הריח של הכוס הראשונה נערות ליווי שלך. זה הריח של סקס. כיום זה בעמדה להיות תלוי בך במטרה ל מחקר נסוגים הנקבות האחרות בעולם זה כל, עם זאת יש לזכור: בעצם יש אחד לא מתוך מסוגל לספוג נסיגה הפעם הראשונה שלך. "היא נתנה לו נשיקה עדינה על מצחו, ולאחר מכן בחגיגיות לתת לו ללכת.

 

הנערים נאספו בגדיהם במהירות ולבש אותם. כעבור מספר שניות הם הסתערו נסוגים המחסן, עוזבים אמא מאחור, העירום והבודד. היא שירותי ליווי הסתובבה והרימה את שמלתה. היא הרימה כמה פיסות של חציר ומספק לו ליפול על ראשה נערות ליווי VIP

 

היא הביטה סביבה לגבי אם הכל נראה נורמלי וזה נערות ליווי כשהוא מצא אותי, בוכה.אמא בילתה נסוגים השעה הבאה מנת להבהיר נסוגים תכניתה לי. היא חשבה על הכול. הדבר היחיד כי אני עליך הישגים כיום זה לשאול אליס לסייע לנו. זה לא אמור לגדול להיות קשה מדי, לא בשיתוף עם הוריה התגרשו כבר. יחד עם, הוא ממש אוהב ביצע להוקיר, או "מזוין" כי זה שכינה זהה, ותמיד אמר אבא היה חמוד.

 

למחרת נפגשתי יחד איתה כאשר להפסיק הצהריים. לקחתי אותה הצידה וסיפר לה על חתונה נחרץ של ההורים שלי שזה היה לנו צריכים למנוע אבדון זה. אליס מלאה הסכים שהיינו צריכים לעשות שום כל דבר אחר בניסיון כדי להציע הגנה על הנישואין של ההורים שלי משתחרר מן פגע. כשסיפרתי לאמא שלה צריך לשמור על יחסי מין יחד עם אבא שלי יותר מדי, היא לא מגמגמת. האמת היא היא הפכה טוב יותר אובססיה התוכנית. הבא אמרתי לוס אנג'לס שאני יכול להתפתח גם יכול להיות קיום יחסי סוג בשיתוף עם אבי שלי. היא חשבה שזה יכול להיות מגניב. שאלתי אותה למה?


בחורות VIP חדשות
בחורות VIP חדשות

"אתה לא שוכח דבר אחד, ג'וש?" אמרה אמא, מבקש לו לשוב אליה. "אתה מוכר נסיגה הכללים: אם אתם גומר לאורך, אתה לנקות נערות ליווי אותו. גם אם אתה מניחים שאני לא מרגיש שאתה נטילת תרופות נסיגה בד שלך בתוך? בשלב זה להרגיל לקחת טיסה הלשון בחזרה פה זה ולעשות נסיגה זה מקסימה ונכון קרוס דוני ופרנסיס "

 

בצייתנות, ג'וש זחל בק בין רגליה והתחלתי ללקק הנרתיק נערות ליווי חדשות של אמא שוב. הוא מונע את לשונו עמוק עד כמה האפשר בתוכה ובא על שכרו בצד ביט גדול של זרע לבן פנינה, שבמהלכו הוא נשאב לתוך פיו ובלע למטה. הוא

 

דוני היה פעם בא, אך אין ספק לפני שאמא שיתקדם מאוהב בה מדי, היא עצרה מהירה כדרך לספוג נסוגים שמלת הקיץ שלה. היא היתה כיום מלאה עירומה לעיני שלושת בחורים חרמן יש לי, מה שנשאר צופה בחלק האחורי של יישומים חציר

 

אתה יכול לגעת בגוף שלי ככל שאתה רוצה מתי שאתה רוצה. אל תדאגו מכאיב לי. אם משהו שימצא חן מרגישה את זה. אני רוצה ככל שאתה בי. אם אתה רוצה לעצור רק לומר זאת. "הודעתי. נתתי לו עוד נשיקה, הנשיקה האחרונה שהוא אי פעם יצטרך כמו בתולה. זו הייתה נשיקה מתוקה עם כמויות קטנות של מכרסם את שפתו התחתונה. לקחתי לקלוט את הכדור הזין שלו, מכין את עצמי לקחת על עצמו את המפלצת הניח לפניי. נזכרתי אז חלק חשוב של מידע. "אם אתה רוצה בהצטיינות בתוכי שאתה יכול.

 

הבא, אמא הניחה את מרפקיה על החבילות וכופפות ברכיה קצת על מנת הגופה הייתה כמעט בזווית של 90 מעלות, בגבה ממשיך בקשת ואת התחת שלה מונע כלפי מעלה. דוני לא נזקק הזמנה עוד וכיוון הפין הפועם שלו הכוס המתוק שלה, צור קשר עם נערת ליווי עכשיו. לא מנוסים כמוהו, איבר נערות ליווי המין שלו החטיאה כל הזמן לקחת טיסה המקום. בחרדה הוא המשיך תוקע שלו הפתיחה שלה נרתיק בכל זאת ראיתי נסיגה האיבר שלו חומק החוצה בכל מקום פעם.

 

"קח את זה פשוט דוני, אין צורך למהר. זה, תן יש לי לסייע לך קצת "אמרה אמא. היא הסתובבה והתיישבה על השחת. היא פשקה את רגליה רחבות ורמזה אחיינה להבין נסוגים מקומו ביניהם. היא משכה מתוקה חסר הניסיון שלה על גבי אותה והגיעה בין רגליהם, על נטילת המוט הנוקשה של דוני בקרב רבים שתי הרגליים מודרכות הראש והרודה שלה לתוך הנרתיק שלה לח.

 

הוא החל מ לדחוף את הזין שלו צנח כל הדרך שבה לתוך הכוס שלה, הרף ביצוע לקחת טיסה ימיו כמו בתולה. בצד הזין שלו דחף עמוק כמו זה יכול להיות יכולה, ניסה לשפשף אותו מעלה ומטה. אמא הניחה נסיגה ידיה על מותניו וביים תנועותיו אל ברכות לתוך מהנה גדול יותר שירותי ליווי יד ב תנועה. דוני תפס במהירות ותוך זמן קצר הוא היה, בדיוק כמו ג'וש לפניו, חובט באגרופו שלה. צלילי סטירות מהירים מלאו נסיגה הסככה מסביב היה מותן פגעו הקיבה השטוחה של אמי